Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

SVADOBNÝ FOTOGRAF – online kurz

Tak by som sa ešte raz chcela poďakovať za Vaše online kurzy ktoré mi veľmi pomohli. Na začiatku kurz pre začiatočníkov  kedy som si myslela ze to mi stačí a potom to už postupne išlo ako droga😃…. Úplne super bol pre kurz svadobnej fotografie bez ktorého si teraz neviem predstaviť ako by som zvládla moju prvú svadbu. Ďakujem aj za obrovskú ochotu pomôcť a zodpovedať moje otázky ktorých teda nieje málo 😊. Veľká vďaka, Vaše kurzy sú pre mňa prínosom, môžem vrelo doporučiť každému kto sa túži stať fotografom alebo vylepšiť svoje fotografické zručnosti.

Lucia F.fotograf

TÉMA - KOMPLETNÉ SPRACOVANIE CELEJ SVADBY
Vo videu podrobne prechádzam podrobné spracovanie celej reálnej svadby vrátane všetkých detailov. Ďalšie témy videa, zálohovanie, triedenie, vyvolávanie RAW v LRC, tvorba online galérie, odovzdanie svadby cez cloud, odovzdanie svadby na USB v darčekovom balení, tvorba fotoknihy.
video v dĺžke 207 minút

prístup: ČASOVO NEOBMEDZENÝ

online kurz svadobný fotograf

TÉMA - PRÁCA POČAS SVADOBNÉHO DŇA
Vo videu sa dozviete podrobnosti ako som pracoval, na čo som si dával pozor, na čo som sa zameral a prečo počas dvoch celodenných svadieb vrátane fotografovania portrétov. Budete si môcť pozrieť všetky odovzdané fotografie, expozičné údaje, aký objektív som kedy a kde použil, ako a kedy som používal blesky.
video v dĺžke 133 minút

prístup: ČASOVO NEOBMEDZENÝ

online kurz svadobný fotograf

PRÍSTUP KU KURZOM JE ČASOVO NEOBMEDZENÝ

cena: 399 eur

PODROBNOSTI O KURZE

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ

pre budúcich a začínajúcich
svadobných fotografov

FORMA KURZU

online kurz je dostupný 24 hodín a 7 dní v týždni
kurz je možné prehrávať na mobile, tablete, notebooku, počítači, smart TV

PRÍSTUP KU KURZU

prístup: ČASOVO NEOBMEDZENÝ

ČASOVÝ ROZSAH KURZU

dĺžka jednotlivých tém je uvedená v popise každej témy

ZNAČKA A MODEL FOTOAPARÁTU

nerozhoduje

LEKTOR KURZU

Bc. Marek Suchý, profesionálny fotograf a lektor
V tomto kurze sa dozviete všetko potrebné. Je v ňom jasne a výstižne vysvetlené to čo potrebujete. Skvelý komentár a plno dôležitých informácií,  ktoré vám pomôžu a uľahčia či začiatky práce svadobného fotografa alebo doplnia vedomosti. Navyše bonusom je , že si tieto neoceniteľné rady môžete opakovať vďaka prístupu cely rok a verím, že sa vám vryjú do pamäte. Chcel by som týmto poďakovať mojemu mentorovi Markovi Suchemu za naozaj neoceniteľné rady . Marek , Ďakujem

Rado Čičo