Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

Ponuka individuálnych, hromadných a online kurzov pre SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

SVADOBNÝ FOTOGRAF - KOMPLEXNÝ ONLINE KURZ

Chcete sa dozvedieť aj tie najmenšie podorobnosti z práce svadobného fotografa? V prípade, že je Vaša odpoveď áno ste tu na správnom mieste.

Nasvavujeme SONY A7iii (A7Riii) pre svadobného fotografa

Informácie ktoré získate Vám výrazne uľahčia prácu s fotoaparátom počas celého svadobného dňa. Budete fotoaparát len minimálne nastavovať a zaroveň budete mať stále maximálnu kontrolu. Vďaka tomu sa budete môcť sústrediť na dej, svetlo, kompozíciu, momenty a všetko dôležité!

SVADOBNÝ FOTOGRAF 1,2,3

Plánujete sa venovať fotografovaniu svadieb profesionálne a neviete ako, kde, čim začať? Investícia do kurzu Vám môže podstatne výrazne uľahčiť a zrýchliť cestu. Ušetriť nie malé finančné prostriedky na investícii do techniky a potrebného vybavenia pre svadobného fotografa! Na tomto špecializovanom kurze sa dozviete všetko potrebné a nevyhnutné na to, aby ste mohli fotografovať svadby profesionálne. Bez zbytočného nakupovania nadbytočnej techniky (ktorú nevyužijete), bez zbytočného a zdĺhavého upravovania fotografií, bez zbytočného sedenia za PC. Nechajte si poradiť skúseným profesionálom, ktorý sa živý fotografovaním svadieb od roku 2010 a nafotil už viac ako 250 svadieb.