Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

ZÁKLADY FOTOGRAFOVANIA

Dostaňte fotoaparát a fotografovanie pod kontrolu, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na fotenie a mať fotografie podľa svojich predstáv? Neviete ako to dosiahnuť, kde začať a nechcete strácať čas cestou pokus-omyl?
Na aickom režime to žiaľ nepôjde!

Na tomto online kurze sa zrozumiteľným spôsobom dozviete odpoveď ako fotiť.
Porozumiete lepšie fotoaparátu a nie len jemu. Naučíte sa nevyhnutné a najdôležitejšie základy, tiež ako správne komponovať zábery a ako dostať fotoaparát a hlavne fotografovanie pod kontrolu.
Kurz je vhodný pre začiatočníkov / mierne pokročilých – majiteľov digitálnej zrkadlovky alebo bezzrkadlovky (model a značka fotoaparátu nerozhoduje).

Online kurz krok za krokom

KROK ZA KROKOM

Vďaka online kurzu sa naučíte zrozumiteľnou formou najdôležitejšie základy, ktoré by mal ovládať každý fotograf bez výnimky.

V prípade, že fotografujete zatiaľ mobilom a plánujete si kúpiť digitálnu bezzrkadlovku alebo zrkadlovku, alebo ste čerstvým majiteľom nového fotoaparátu, tento nový online kurz fotografovania “KROK ZA KROKOM” je určený práve pre Vás. Postupne sa naučite komponovať fotografie, používať korekciu expozície, budete rozumieť základným expozičným hodnotám. Tiež budete vedieť čo je dôležité a ako fotiť hlavné fotografické žánre: portrét, krajina, deti, architektúra, zvieratá, cestovanie, street, sport, makro, vodu a panoramu.

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC

Upravujte Vaše fotografie hromadne aj Vy, dokonca len jedným klikom. V tomto novom online kurze sa naučíte všetko nevyhnutné pre plnohodnotnú a hlavne rýchlu prácu s týmto skvelým programom.

S programom nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Adobe Lightroom CLASSIC (Lrc verzia 11.0) Vám ušetrí množstvo času za počítačom. Ušetrený čas môžete venovať foteniu, vzdelávaniu a oddychu. Lightroom používam od roku 2010 a odporúčam ho všetkým fotografom a nie len profesionálom. Všetky fotografie na tomto webe a na www.fotosuchy.sk boli upravené (vyvolané) v tomto programe. Ak chcete dostať maximum z dobre nafotených fotografií ako ja, tak určite to v tomto programe dosiahnte najrýchlejšie ?

Kurz fotografovania

REFERENCIE
ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA

V dnešnej uponáhľanej dobe je ťažké nájsť človeka, ktorý si svoju prácu odvádza na 100%. Som veľmi rád, že keď som pri výbere fotoaparátu náhodou natrafil na stránku, fotenienasbavi, kde som zistil, že Marek Suchý takým človekom je.
V prvom rade to bola obrovská pomoc s výberom správnej techniky a príslušenstva, kde tým, že som nekúpil žiadne zbytočnosti, mi ušetril nemalý peniaz. Nehovoriac o nespočetnom zodpovedaní mojích otázok.
Po vzhliadnutí online kurzov, som sa k jednotlivým častiam nemusel vracať, lebo všetko bolo zrozumiteľne a jasne vysvetlené. Kiežby som mal takých učiteľov aj na škole.
Aby som to v skratke zhrnul, neľutujem ani jediného centu. Bola to jedna z mojich najlepších investícií do seba a svojho rozvoju.

Peter Juriš

marek suchy fotograf
Východ slnka fotograf

REFERENCIE
ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA

Kúpiť si dnes kvalitný fotoaparát je v podstate len otázka rozpočtu. Ja, keďže v mojej práci potrebujem aj dobré fotky – som začal klasicky – prečítaním zopár recenzií o technike. Kúpil si kvalitný kompakt – keďže sa hýbem a fotím hlavne v horách, vložil veľkú SD kartu, nabil baterku a vyrazil do hôr “cvakať odušu”. Samozrejme nastavený režim iA alebo tzv. a, občas som prepol na režim Snehuliak alebo Kopce. No a po čase som som si všimol, že jedna fotka v peknom prostredí neostrá, na ďalšej som chcel dať vyniknúť poprediu – ale nezadarilo sa, ďalšia – pri splne mesiaca – tmavá, klientovi som na vrchole “odrezal” hlavu, z lyžiarskych túr som sa vracal s “prepáleným” sneh alebo slnkom. Napadlo ma dať sa konečne odborne preškoliť – kôli problému s časom najlepšie na diaľku. Tak som pomocou Okuliarov narazil na stranku www.fotenienasbavi.sk a profesionálneho fotografa Mareka Suchého. Posla som mu zopár svojich výtvorov a ten navrhol najjednoduchšiu formu vzdelania – online kurz pre začiatočníkov. Potom to už nabralo rýchly spád – prihláška, platba, heslo a sprístupnenie výborných video-návodov ako na to. A už to išlo – každý večer spustiť video-kapitola Clona – vypočuť, hneď si to s foťákom vyskúšať, zapísať zopár poznámok, cez deň čo to pofotiť, večer opäť prehrať, dalšia kapitola – Expozičný čas, ISO, kompozícia, expozícia ostrenie … – play, pause, zapísať, ponastavovať, pocvakať, play atd. Nasledovalo fotenie tém ako krajina, portrét, architektúra … každá končiaca domácou úlohou. A výsledky sa začínajú dostavovať. Začal som fotiť premyslene. Pridanou hodnotou a pre mňa veľkou je, že Marek mi posielal spätnú väzbu na domáce úlohy. To naozaj žiaka posúva. Už rozmýšľam okrem bežných vecí aj o svetle a clone, svetle a expozičnom čase, o objektoch v popredí a v pozadí a tiež o tom aký ďalší kurz si na stránke www.fotenienasbavi.sk najbližšie vyberiem. Lebo človek sa učí celý život.

Takže Ďakujem.

Mgr. Peter Köteleš
profesionálny horský vodca a amatérsky fotograf

REFERENCIE
ONLINE KURZ ADOBE LIGHTROOM CLASSIC

Kurz zamerany na pracu s programom Adobe Lightroom CLASSIC ma velmi vela naucil a ziskane vedomosti pouzivam v praxi. Nejake zaklady som sice uz mal, ale kurz bol postaveny tak, ze to zvladne aj uplny zaciatocnik. Kurz ma previedol vsetkymi krokmi potrebnymi pre upravu surovej fotky - od importu, cez pokrocilu upravu, az po export. Bol logicky usporiadany a vdaka uvodu som presne vedel, aku kapitolu najdem v akom case videa - a tak som to nemusel pracne hladat (co mi pomohlo ked som sa chcel k niektorym kapitolam este znova neskor vratit).

Naucil som sa mnozstvo pre mna novych ukonov pre co najefektivnejsiu pracu s Lightroomom. Tiez som sa dozvedel prakticke rady. Kurz urcite odporucam kazdemu, co sa chce s odfotenou fotografiou dalej “hrat” a upravovat ju. Investicia do tohto kurzu sa podla mna oplati - kurz som mal po celu dohodnutu dobu k dispozicii online a mohol som si ho kedykolvek znova spustit a doplnit tak svoje vedomosti.

M.H.

kurz fotografovania