Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

NAJOBĽÚBENEJŠIE INDIVIDUÁLNE KURZY FOTOGRAFOVANIA Z PONUKY

Fotografom za dva dni

Na tomto komplexnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.

Značka fotoaparátu, ktorý vlastníte nerozhoduje. V prípade, že len plánujete kúpu, rád Vám poradím s výberom fotoaparátu.

Základy fotografovania v ateliéri

Plánujete vlastný foto ateliér či už doma, alebo inde? Potrebujete pomoc s výberom vybavenia a neviete si vybrať? Obávate sa či zvládnete nastavenie svetiel a fotoaprátu? Nechajte sa viesť odborníkom. Veľmi rád Vám so všetkým pomôžem. V prípade, že už vybavenie máte naučím Vás ako z neho dostať maximum. Pokiaľ ešte nemáte potrebné vybavenie, na kurze si všetko vyskúšate a budete sa vedieť lepšie rozhodnúť čo kúpiť. Ja Vám pripravím odporúčanie na to čo kúpiť, tak aby ste mohli fotiť podľa predstáv a nekupovať zbytočnosti.

fotografovanie produktov

Fotografujeme produkty

Potrebujete fotografovať produkty pre svoj e-shop, alebo ich už fotografujete a výsledok nie je podľa vašich predstáv? Nemáte čas na zdĺhavé experimentovanie a potrebujete kvalitné profesionálne fotografie? Ide to aj bez zbytočne vysokých investícii do techniky a vybavenia. V rámci kurzu získate aj odborné poradenstvo, na základe Vašich potrieb a rozpočtu Vám pripravím riešenie presne na mieru. V prípade, že už techniku už vlastníte, ukážem Vám ako ju používať a dostať z nej maximum!

PO KURZE ZMENÍTE POHĽAD NA FOTOGRAFOVANIE PRODUKTOV PRE E-SHOP A TO ČO SA ZDALO DOTERAZ ZLOŽITÉ UŽ NEBUDE!

Značka fotoaparátu, ktorý vlastníte nerozhoduje. V prípade, že len plánujete kúpu, rád Vám poradím s výberom fotoaparátu.

Fotografujete vlastné deti a výsledok nie je podľa Vašich predstáv? Chcete krajšie fotografie a neviete ako na to? Nechajte si poradiť skúseným fotografom. Investícia do kurzu Vám môže podstatne uľahčiť a zrýchliť cestu, lebo čas letí. Na kurze sa dozviete všetko potrebné a nevyhnutné a výsledkom Vášho snaženia budu fotografie, ktoré nebudú robiť radosť len Vám, ale celej rodine. Investujte do Vašich spomienok.

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, najdôležitejšie je mať chuť sa naučiť niečo nové. Na kurz nie je potrebné mať ani vlastný fotoaparát, pokiaľ žiaden zatiaľ nevlastníte rád Vám poradím s výberom. Ak fotoaparát vlastníte, poradím Vám ako fotoaparát čo najmenej ovládať a zároveň mať úplnú kontrolu. Nastavím Vám fotoaparát na maximum!

Potrebujete kvalitné profesionálne vyzerajúce fotografie nehnuteľností a interiérov? Prípadne fotografie už máte a výsledok nie je podľa Vašich predstáv a zároveň nemáte čas na zdĺhavé experimentovanie a potrebujete kvalitné profesionálne vyzerajúce fotografie čo najrýchlejšie? Na tomto špecializovanom kurze Vám profesionál ukáže jednoduchú cestu, ako na to. Bez zbytočných vysokých investícii do drahej fototechniky. V prípade, že fototechniku už máte dozviete sa ako ju používať a dostať z nej maximum! Prípadne čo je potrebné dokúpiť. Nechajte si poradiť od skúseného profesionála a dosiahnite aj Vy profesionálne výsledky.

PO KURZE ZMENÍTE POHĽAD NA FOTOGRAFOVANIE A TO ČO SA ZDALO ZLOŽITÉ UŽ NEBUDE!

Vlastníte digitálny fotoaparát SONY a chcete naplno využiť jeho obrovský potenciál a zároveň čo najmenej nastavovať? Veľmi rád Vám osobne pomôžem a ukážem Vám ako dostať z Vášho fotoaparátu SONY 100%. Spoločne prejdeme celé nastavenie fotoaparátu a fotoaparát aj nastavíme. Fotoaparáty Sony používam profesionálne na foto a tiež video produkciu. Vlastním Sony A7Riii,  A7iii,  A6400 (vlatsnil som A6000,  A6300,  A7ii,  RX100VA) a testoval som celú radu fotoaparátov Sony a tiez objektívov Zeiss a Sony.

Plánujete sa zlepšiť vo fotografovaní portrétov? Láka Vás tento fotografický žáner, no nemáte žiadne skúsenosti, dokonca ani techniku? Ukážem Vám cestu ak to dosiahnuť, aj vďaka bohatým skúsenostiam s viac ako 10 ročnou praxou svadobného fotografa. Zameriame sa hlavne na to, ako maximálne využiť dostupné svetlo a vysoko svetelné objektívy pri fotografovaní portrétu. Následne, v profesionálnom programe Adobe lightroom, fotografie kompletne vyvoláme až do finálnej podoby.