Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

Akcia mesiaca – zvýhodnená ponuka kurzov fotografovania

KROK ZA KROKOM – online kurz fotografovania

Vďaka online kurzu sa naučíte zrozumiteľnou formou najdôležitejšie základy, ktoré by mal ovládať každý fotograf bez výnimky.

V prípade, že fotografujete zatiaľ mobilom a plánujete si kúpiť digitálnu bezzrkadlovku alebo zrkadlovku, alebo ste čerstvým majiteľom nového fotoaparátu, tento nový online kurz fotografovania “KROK ZA KROKOM” je určený práve pre Vás. Postupne sa naučite komponovať fotografie, používať korekciu expozície, budete rozumieť základným expozičným hodnotám. Tiež budete vedieť čo je dôležité a ako fotiť hlavné fotografické žánre: portrét, krajina, deti, architektúra, zvieratá, cestovanie, street, sport, makro, vodu a panoramu.

Cena po zľave 8,90 eur
(prístup na 6 mesiacov)

ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA
+
ONLINE KURZ ÚPRAV FOTOGRAFIÍ
začiatočník

Chcete dostať Váš fotoaparát, fotografovanie pod kontrolu, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na samotné fotenie a robiť fotografie podľa vašich predstáv? Neviete ako to dosiahnuť a kde začať? Nechcite strácať čas cestou pokus-omyl, ale rovno fotiť a dosahovať výsledky!
V týchto dvoch online kurzoch sa dozviete odpoveď AKO NA TO 🙂

300 MINÚT KTORÉ Z VÁS UROBIA FOTOGRAFA

Cena po zľave 19,90 eur
(prístup na 6 mesiacov)

NAUČ SA LEPŠIE OVLÁDAŤ SVOJ FOTOAPARÁT
začiatočník
+ BONUS: 2X ONLINE KURZ (prístup na 6 mesiacov)

Chcete naplno využiť potenciál Vašej fototechniky a zároveň čo najmenej nastavovať bez nutnosti čítania nudného návodu? Nechcete ísť zdĺhavou cestou a fotografovať štýlom pokus - omyl!
Veľmi rád aj Vám osobne pomôžem na tejto ceste a odovzdám zrozumiteľne svoje dlhoročné skúsenosti tak, aby ste mali pevné fotografické základy na ktorých budete ďalej stavať 🙂
Individuálnou formou (len vy a ja) preberieme všetko potrebné a nevyhnutné od A po Z. Na kurze sa zoznámite a porozumiete základným funkciám Vášho fotoaparátu a aj ho spoločne nastavíme. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov až mierne pokročilých. Po kurze zmeníte pohľad na fotografovanie.

Cena po zľave 99 eur

INDIVIDUÁLNY KURZ
FOTOGRAFOM ZA 2 DNI začiatočník
+ BONUS: 2X ONLINE KURZ (prístup na 6 mesiacov)

Na tomto najobľúbenejšom individuálnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.
Všetko sa dá riešiť aj cestou skúšania POKUS/OMYL, žiaľ táto cesta môže byť veľmi zdĺhavá a výsledok neistý. Na tomto kurze zúročím pre Vás moje dlhoročné skúsenosti, nakoľko sa fotografovaniu venujem už tretie desaťročie. Okrem zrozumiteľných technických informácii sa budem snažiť Vás inšpirovať do Vašej ďalšej fotografickej tvorby.
Značka fotoaparátu, ktorý vlastníte nerozhoduje. V prípade, že len plánujete kúpu, rád Vám poradím.

Cena po zľave 149 eur

REFERENCIE