Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

Veľmi doporučujem. Po absolvovaní sa pozerám cez hľadáčik úplne inak…

Martin Slávik

Martin SlávikMartin

Zvýhodnená ponuka kurzov fotografovania platná od 1.11.2022 do 23.12.2022

zaciatocnik

FOTOGRAFOM ZA 1 DEŇ

Individuálny kurz fotografovania

Na tomto novom intenzívnom individuálnom kurze fotografovania získate pevné základy pre Vašu ďalšiu tvorbu (pokiaľ ste začiatočník aj úplný). Pokiaľ už skúsenosti máte a považujete sa za mierne pokročilého, alebo pokročilého fotografa zameriame sa hlavne na to, čo Vás posunie ďalej vo Vašej tvorbe.

– zvýhodnená cena 119 eur
– v cene kurzu aj online kurz ZÁKLADY FOTOGRAFOVANIA prístup na 1 rok v hodnote 29,90 eur
(kurz je potrebné po úhrade absolvovať do 30 dní)
(pokiaľ je kurz zakúpený formou darčekového poukazu od 1.11.2022 do 23.12.2022 je potrebné kurz absolvovať do 28.2.2023)

UPRAVUJEME FOTOGRAFIE

Balík 3 online kurzov úprav fotografií v ADOBE LIGHTROOM CLASSIC

Naučíte sa upravovať fotografie, ako z nich dostať maximum a zároveň ušetriť drahocenný čas hromadnými úpravami. Zvoľte si vlastné tempo výučby. Adobe lightroom CLASSIC používam nepretržite už od roku 2010. V rámci kurzu uvidíte ukážku úpravy až 269 fotografií až 12 zaujímavých tém. V rámci balíka získate aj 10 profesionálnych presetov. Inšpirujte sa, všetky fotografie v galérii boli upravné v tomto programe https://www.fotenienasbavi.sk/portfolio-3-2/

– zvýhodnená cena 59,90 eur  (bežná cena 89,70 eur)
(prístup na 12 mesiacov)

FOTOGRAFOM ZA 2 DNI

Na tomto komplexnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.

– zvýhodnená cena 159 eur
– v cene kurzu aj online kurz ZÁKLADY FOTOGRAFOVANIA prístup na 1 rok v hodnote 29,90 eur
(kurz je potrebné po úhrade absolvovať do 30 dní)
(pokiaľ je kurz zakúpený formou darčekového poukazu od 1.11.2022 do 23.12.2022 je potrebné kurz absolvovať do 28.2.2023)

Každý individuálny kurz z ponuky a tiež aj online kurz je možné zakúpiť formou darčekového poukazu. V ponuke sú aj darčekové poukazy v nominálnej hodnote 100 eur, 150 eur a 200 eur. Darčekový poukaz posielam v elektronickej podobe pripravený na tlač.
Kurz zakúpený formou darčekového poukazu od 1.11.2022 do 23.12.2022 je potrebné absolvovať do 28.2.2023

OBJEDNÁVKA KURZU

Ďakujem za výber kurzu z mojej ponuky. V prípade, že potrebujete radu s výberom kurzu, neváhajte ma kontaktovať telefonicky na 0948 015 599 alebo mailom.
V prípade problémov s vyplnením objednávky ma kontaktujte mailom na fotosuchy@gmail.com

REFERENCIE

individualny kurz fotografovania, kurz fotografovania zaciatocnik, kurzy fotografovania, kurz fotografovania, kurz fotografie, kurz fotenia začiatočník, kurz fotografovania Bartislava, kurz fotografovania Banska Bystrica, kurz fotografovania Zilina, kurz fotografie Bratislava, kurz fotografovania Kosice, kurz fotografovania mobilom, kurz fotografie online, kurz fotografie Nitra, kurz fotografovania online

Banská Bystrica
Martin
Poprad
Žilina
Trnava
Trenčín
Nitra
Prievidza
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Bratislava
Nové Zámky
Prešov
Košice
Kežmarok
Spišská Nová Ves
Ružomberok
Martin