ZVÝHODNENÁ PONUKA KURZOV

TIP NA VIANOČNÝ DARČEK

darčekový poukaz

Každý kurz z ponuky je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu. V objednávke je potrebné uviesť, že máte záujem o darčekový poukaz. Ten Vám pošlem na mail (pripravený na tlač) po prijatí úhrady poplatku za kurz. Takto zakúpený individuálny kurz v období od 15.11 do 31.12 je platný 1 rok od zakúpenia (realizácia kurzu je v Banskej Bystrici). V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na fotosuchy@gmail.com

DARČEKOVÝ POUKAZ

V prípade, že sa neviete rozhodnúť ktorý kurz z ponuky vybrať, môžete objednať darčekový poukaz v nominálnej hodnote 70 eur, 100 eur alebo 150 eur. Tento kredit sa môže uplatniť na ľubovoľný kurzu z ponuky. Platnosť poukazu je 1 rok od zakúpenia. V prípade že zvolený kurz je v nižšej hodnote ako darčekový poukaz, je možné tento kredit (rozdiel) preniesť na ďalší kurz (rozdiel v hodnote sa nevypláca, len prenáša). V prípade vyššej hodnoty kurzu stačí rozdiel len doplatiť. Darčekový poukaz je možné vystaviť aj v inej nominálnej hodnote, minimálna výška kreditu (objednávky) je 60 eur. Požiadavku na vystavenie darčekového poukazu píšte na mail: fotosuchy@gmail.com alebo rovno do objednávkového formulára.

ZĽAVNENÉ INDIVIDUÁLNE KURZY

Na tomto komplexnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.

Všetko sa dá riešiť aj cestou skúšania POKUS/OMYL, žiaľ táto cesta môže byť veľmi zdĺhavá a výsledok neistý. Na tomto kurze zúročím pre Vás moje dlhoročné skúsenosti, nakoľko sa fotografovaniu venujem už tretie desaťročie. Okrem zrozumiteľných technických informácii sa budem snažiť Vás inšpirovať do Vašej ďalšej fotografickej tvorby.

Značka fotoaparátu, ktorý vlastníte nerozhoduje. V prípade, že len plánujete kúpu, rád Vám poradím s výberom fotoaparátu.

Špeciálny bonus: Online kurz fotografovania + Online kurz úprav fotografií (prístup na 6 mesiacov)

Chcete naplno využiť potenciál Vašej fototechniky a zároveň čo najmenej nastavovať bez nutnosti čítania nudného návodu?
Nechcete ísť zdĺhavou cestou a fotografovať štýlom pokus – omyl!

Veľmi rád Vám osobne pomôžem na tejto ceste a odovzdám zrozumiteľne svoje dlhoročné skúsenosti tak,
aby ste mali pevné fotografické základy na ktorých budete ďalej stavať.

Plánujete sa zlepšiť vo fotografovaní portrétov? Láka Vás tento fotografický žáner, no nemáte žiadne skúsenosti, dokonca ani techniku? Ukážem Vám cestu ak to dosiahnuť, aj vďaka bohatým skúsenostiam s viac ako 10 ročnou praxou svadobného fotografa. Zameriame sa hlavne na to,  ako maximálne využiť dostupné svetlo a vysoko svetelné objektívy pri fotografovaní portrétu. Následne, v profesionálnom programe Adobe lightroom, fotografie kompletne vyvoláme až do finálnej podoby.

Vlastníte digitálny fotoaparát SONY a chcete naplno využiť jeho obrovský potenciál a zároveň čo najmenej nastavovať? Veľmi rád Vám osobne pomôžem a ukážem Vám ako dostať z Vášho fotoaparátu SONY 100%. Spoločne prejdeme celé nastavenie fotoaparátu a fotoaparát aj nastavíme. Fotoaparáty Sony používam profesionálne na foto a tiež video produkciu. Vlastním Sony A7Riii,  A7iii,  A6400 (vlatsnil som A6000,  A6300,  A7ii,  RX100VA) a testoval som celú radu fotoaparátov Sony a tiez objektívov Zeiss a Sony.

Plánujete sa venovať fotografovaniu svadieb profesionálne a neviete ako, kde, čim začať? Investícia do kurzu Vám môže podstatne výrazne uľahčiť a zrýchliť cestu. Ušetriť nie malé finančné prostriedky na investícii do techniky a potrebného vybavenia pre svadobného fotografa! Na tomto špecializovanom kurze sa dozviete všetko potrebné a nevyhnutné na to, aby ste mohli fotografovať svadby profesionálne. Bez zbytočného nakupovania nadbytočnej  techniky (ktorú nevyužijete), bez zbytočného a zdĺhavého upravovania fotografií, bez zbytočného sedenia za PC. Nechajte si poradiť skúseným profesionálom, ktorý sa živý fotografovaním svadieb od roku 2010 a nafotil už viac ako 250 svadieb.

Potrebujete kvalitné profesionálne vyzerajúce fotografie nehnuteľností a interiérov? Prípadne fotografie už máte a výsledok nie je podľa Vašich predstáv a zároveň nemáte čas na zdĺhavé experimentovanie a potrebujete kvalitné profesionálne vyzerajúce fotografie čo najrýchlejšie? Na tomto špecializovanom kurze Vám profesionál ukáže jednoduchú cestu, ako na to. Bez zbytočných vysokých investícii do drahej fototechniky. V prípade, že fototechniku už máte dozviete sa ako ju používať a dostať z nej maximum! Prípadne čo je potrebné dokúpiť. Nechajte si poradiť od skúseného profesionála a dosiahnite aj Vy profesionálne výsledky.

PO KURZE ZMENÍTE POHĽAD NA FOTOGRAFOVANIE A TO ČO SA ZDALO ZLOŽITÉ UŽ NEBUDE!

Potrebujete fotografovať produkty pre svoj e-shop, alebo ich už fotografujete a výsledok nie je podľa vašich predstáv? Nemáte čas na zdĺhavé experimentovanie a potrebujete kvalitné profesionálne fotografie? Ide to aj bez zbytočne vysokých investícii do techniky a vybavenia. V rámci kurzu získate aj odborné poradenstvo, na základe Vašich potrieb a rozpočtu Vám pripravím riešenie presne na mieru. V prípade, že už techniku už vlastníte, ukážem Vám ako ju používať a dostať z nej maximum!

Fotografujete výsledok Vašej práce a fotografie stále nie su podľa Vašich predstáv?
Chcete krajšie profesionálne vyzerajúce fotografie a neviete ako na to?
Nechajte si poradiť skúseným profesionálnym fotografom, ktorý fotografoval stovky svadobných líčení za viac ako 10 rokov.  Na kurze sa dozviete všetko potrebné a nevyhnutné.

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov. Na kurz nie je potrebné mať ani vlastný fotoaparát (aspoň vlastný mobil), pokiaľ žiaden nevlastníte a plánujete kúpu rád Vám poradím s výberom tak ako aj osvetlenia. Ak fotoaparát vlastníte, poradím Vám ako fotoaparát čo najmenej ovládať a zároveň mať úplnú kontrolu nad fotografovaním…

Fotografujete vlastné deti a výsledok nie je podľa Vašich predstáv? Chcete krajšie fotografie a neviete ako na to? Nechajte si poradiť skúseným fotografom. Investícia do kurzu Vám môže podstatne uľahčiť a zrýchliť cestu, lebo čas letí. Na kurze sa dozviete všetko potrebné a nevyhnutné a výsledkom Vášho snaženia budu fotografie, ktoré nebudú robiť radosť len Vám, ale celej rodine. Investujte do Vašich spomienok.

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, najdôležitejšie je mať chuť sa naučiť niečo nové. Na kurz nie je potrebné mať ani vlastný fotoaparát, pokiaľ žiaden zatiaľ nevlastníte rád Vám poradím s výberom. Ak fotoaparát vlastníte, poradím Vám ako fotoaparát čo najmenej ovládať a zároveň mať úplnú kontrolu. Nastavím Vám fotoaparát na maximum!

Máte novú digitálnu bezzrkadlovku, alebo Váš fotoaparát jednoducho nepoužívate lebo výsledok Vášho snaženia zatiaľ nie je podľa predstáv?
Chcete naplno využiť potenciál fotoaparátu a zároveň čo najmenej nastavovať bez nutnosti čítania nudného návodu plného rôznych pojmov? Nechcete ísť zdĺhavou cestou a fotografovať štýlom pokus – omyl!

Veľmi rád aj Vám osobne pomôžem na tejto ceste a odovzdám zrozumiteľne svoje dlhoročné skúsenosti tak, aby ste mali pevné fotografické základy na ktorých budete ďalej stavať 🙂 Individuálnou formou (len vy a ja) preberieme všetko potrebné a nevyhnutné od A po Z. 

Na kurze sa zoznámite a porozumiete základným funkciám Vášho fotoaparátu. V rámci kurzu kompletne nastavíme fotoaparát. Individuálny prístup je zárukou kvality. Ak uvažujete ešte len nad kúpou digitálnej bezzrkadlovky, v rámci kurzu získate aj bezplatné poradenstvo pri výbere novej fototechniky a príslušenstva podľa Vašich požiadaviek.

PO KURZE ZMENÍTE POHĽAD NA FOTOGRAFOVANIE A TO ČO SA ZDALO ZLOŽITÉ UŽ NEBUDE!

Máte novú digitálnu zrkadlovku Nikon, Canon, alebo Váš fotoaparát jednoducho nepoužívate lebo výsledok Vášho snaženia nie je podľa predstáv?
Chcete naplno využiť potenciál Vašej zrkadlovky a zároveň čo najmenej nastavovať bez nutnosti čítania nudného návodu plného rôznych pojmov? Nechcete ísť zdĺhavou cestou a fotografovať štýlom pokus – omyl!

Veľmi rád aj Vám osobne pomôžem na tejto ceste a odovzdám zrozumiteľne svoje dlhoročné skúsenosti tak, aby ste mali pevné fotografické základy na ktorých budete ďalej stavať 🙂 Individuálnou formou (len vy a ja) preberieme všetko potrebné a nevyhnutné od A po Z. 

Na kurze sa zoznámite a porozumiete základným funkciám Vášho fotoaparátu. V rámci kurzu kompletne nastavíme fotoaparát. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov až mierne pokročilých. Individuálny prístup je zárukou kvality. Ak uvažujete ešte len nad kúpou digitálnej zrkadlovky, bezzrkadlovky, v rámci kurzu získate aj bezplatné poradenstvo pri výbere novej fototechniky a príslušenstva podľa Vašich požiadavok.

PO KURZE ZMENÍTE POHĽAD NA FOTOGRAFOVANIE A TO ČO SA ZDALO ZLOŽITÉ UŽ NEBUDE!

ŠPECIÁLNA PONUKA

najobľúbenejšie kurzy z ponuky

ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA + ONLINE KURZ ÚPRAV FOTOGRAFIÍ začiatočník

Chcete dostať Váš fotoaparát, fotografovanie pod kontrolu, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na samotné fotenie a robiť fotografie podľa vašich predstáv? Neviete ako to dosiahnuť a kde začať? Nechcite strácať čas cestou pokus-omyl, ale rovno fotiť a dosahovať výsledky!
V týchto dvoch online kurzoch sa dozviete odpoveď AKO NA TO 🙂

300 MINÚT KTORÉ Z VÁS UROBIA FOTOGRAFA

Cena po zľave 19,90 eur (prístup na 6 mesiacov)

INDIVIDUÁLNY KURZ FOTOGRAFOVANIA začiatočník + ONLINE KURZ ÚPRAV FOTOGRAFIÍ
(prístup 6 mesiacov)

Chcete naplno využiť potenciál Vašej fototechniky a zároveň čo najmenej nastavovať bez nutnosti čítania nudného návodu? Nechcete ísť zdĺhavou cestou a fotografovať štýlom pokus - omyl!
Veľmi rád aj Vám osobne pomôžem na tejto ceste a odovzdám zrozumiteľne svoje dlhoročné skúsenosti tak, aby ste mali pevné fotografické základy na ktorých budete ďalej stavať 🙂
Individuálnou formou (len vy a ja) preberieme všetko potrebné a nevyhnutné od A po Z. Na kurze sa zoznámite a porozumiete základným funkciám Vášho fotoaparátu a aj ho spoločne nastavíme. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov až mierne pokročilých. Po kurze zmeníte pohľad na fotografovanie.

Cena po zľave 99 eur

INDIVIDUÁLNY KURZ FOTOGRAFOM ZA 2 DNI začiatočník + ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA + ONLINE KURZ ÚPRAV FOTOGRAFIÍ
(prístup na 6 mesiacov)

Na tomto komplexnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.
Všetko sa dá riešiť aj cestou skúšania POKUS/OMYL, žiaľ táto cesta môže byť veľmi zdĺhavá a výsledok neistý. Na tomto kurze zúročím pre Vás moje dlhoročné skúsenosti, nakoľko sa fotografovaniu venujem už tretie desaťročie. Okrem zrozumiteľných technických informácii sa budem snažiť Vás inšpirovať do Vašej ďalšej fotografickej tvorby.
Značka fotoaparátu, ktorý vlastníte nerozhoduje. V prípade, že len plánujete kúpu, rád Vám poradím.

Cena po zľave 149 eur

REFERENCIE