Kurzy fotografovania vedené profesionálnym fotografom | Online kurzy fotenia | Fotografické kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých | Fotenie nás baví

Kurzy fotografie pre maklérov, Kurzy zrkadlovky a bezzrkadlovky, Fotenie prírody, architektúry, detí, ...

Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania cez internet

Fotokurzy v malých skupinách a Online Fotokurzy - profesionálne kurzy fotografovania

Akcia mesiaca – zvýhodnená ponuka online kurzov fotografovania

FOTOGRAFOM ZA 2 DNI - ONLINE FORMA

Na tomto komplexnom individuálnom kurze fotografovania sa počas troch online stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie formou “domácej úlohy”, až po finalizáciu fotografií v počítači.

Cesta POKUS/OMYL je zdĺhavá a výsledok neistý. Na kurze zúročím pre Vás moje dlhoročné skúsenosti, fotografovaniu sa venujem už tretie desaťročie. Budem sa snažiť Vás inšpirovať do Vašej ďalšej fotografickej tvorby.

Zvýhodnená cena 99 eur

Balík online kurzov fotografovania pre začiatočníka

ONLINE KURZ FOTOGRAFOVANIA
+
ONLINE KURZ ÚPRAV FOTOGRAFIÍ
+
ONLINE KURZ KROK ZA KROKOM

Chcete dostať Váš fotoaparát, fotografovanie pod kontrolu, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na samotné fotenie a robiť fotografie podľa vašich predstáv? Neviete ako to dosiahnuť a kde začať? Nechcite strácať čas cestou pokus-omyl, ale rovno fotiť a dosahovať viditeľné výsledky 🙂
V týchto online kurzoch sa dozviete odpoveď AKO NA TO 🙂

Cena po zľave 29,90 eur
(prístup na 6 mesiacov)

FOTOGRAFOM ZA 2 DNI

Na tomto komplexnom individuálnom kurze fotografovania sa počas dvoch stretnutí dozviete všetko dôležité a nevyhnutné pre fotografovanie. Počnúc vysvetlením základných fotografických veličín, cez správnu kompozíciu, kompletné nastavenie fotoaparátu s vysvetlením, praktické fotografovanie, až po finalizáciu fotografií v počítači.

Cesta POKUS/OMYL je zdĺhavá a výsledok neistý. Na kurze zúročím pre Vás moje dlhoročné skúsenosti, fotografovaniu sa venujem už tretie desaťročie. Budem sa snažiť Vás inšpirovať do Vašej ďalšej fotografickej tvorby.

Zvýhodnená cena 149 eur

REFERENCIE